MECZ PIŁKI NOŻNEJ

NAUCZYCIELE VS. UCZNIOWIE

 

         W środę 13.06.2018 roku na boisku szkolnym odbył się integracyjny mecz piłki nożnej. Do rywalizacji stanęły dwie znakomite drużyny reprezentujące nauczycieli i uczniów. Sędzią głównym spotkania był Kacper Dziadoń z klasy 2AT.

         Mecz od początku był bardzo zacięty. Jedna i druga drużyna chciała pokazać "kto tu rządzi". Jednak boiskowe doświadczenie Pana Andrzeja Burchackiego i strzelone przez niego trzy bramki w pierwszej połowie dały nauczycielom przewagę, którą kontrolowali do końca spotkania. W sumie padło aż 10 goli !!! Mecz zakończył się rezultatem 7:3 dla "belfrów", a bramki strzelili:

Dla nauczycieli: Andrzej Burchacki – 3, Robert Michniewski – 2, Piotr Kowalski – 1, Sławomir Jósiak – 1

Dla uczniów: Rafał Kozłowski (3DT) – 1, Bartosz Kiełpikowski (2BT) – 1, Damian Łukasik (2BT) – 1

 

Składy drużyn:

Nauczyciele – Andrzej Burchacki, Robert Michniewski, Piotr Kowalski, Sławomir Jósiak, Tomasz Jerzyna i wspomagał uczeń Paweł Urbaniak (3ET), trener – Dagmara Hoffmann :-)

Uczniowie – Łukasz Galiński (3ET), Jakub Tomaszewicz (3ET), Rafał Kozłowski (3DT), Jakub Kardasz (2BT), Bartosz Kiełpikowski (2BT), Damian Łukasik (2DT).

 

         Mamy nadzieję, że w przyszłym roku frekwencja, zarówno ze strony nauczycieli jak i uczniów, będzie znacznie wyższa. Bardzo byśmy chcieli, aby udalo się stworzyć trzeci zespół – reprezentację rodziców. Zachęcamy do udziału w przyszłym roku.

Gratulujemy zawodnikom udanego występu !

                                     

                                                        Organizatorzy – Katedra WF